Home » Erna Koolen-Swaans
Het schrijven van een passende condoleance tekst is niet voor iedereen even eenvoudig. Het overlijden van iemand is een behoorlijke impact en een emotionele gebeurtenis. Vind maar eens de juiste woorden die boodschap op een mooie manier overbrengen. De nabestaande waarderen het enorm wanneer u uw eigen bewoordingen vindt en een tekst plaatst op deze pagina.
Uw oprechte belangstelling is voor nabestaanden van onschatbare waarde. Een hand op de schouder, een kaartje in de brievenbus, zelfs een appje of mailtje doet goed. Voelt u zich betrokken, laat dan een persoonlijk bericht achter. Op deze pagina zijn de reacties tijdelijk zichtbaar.
Reacties op deze pagina zijn voor iedereen zichtbaar en worden na vier weken verwijderd. Wil je wel een boodschap achterlaten, maar wil je niet dat deze zichtbaar is? Stuur dan een bericht per email aan contact@berdienuitvaart.nl. Alle reacties worden gebundeld en in boekvorm aangeboden aan de nabestaanden, als blijvende en tastbare herinnering.
Jouw bijdrage van troost en teken betrokkenheid zijn ontzettend waardevol!
Dankbare groet,
Berdien | Berdien Uitvaartbegeleiding
21 reacties
Ik wens iedereen heel veel sterkte bij dit moeilijke afscheidvan Erna, ik wens jullie heel veel steun voor ieder en aan elkaar
Gr marian peters, duizel, vriendin v zus ria
Gecondoleerd met dit grote verlies.
Hopelijk verzachten mooie herinneringen jullie verdriet.
Veel sterkte!
Ad en Marian Donders, vrienden van Ria en Wim.
Gecondoleerd met dit grote verlies
Mogen de herinneringen koesteren
Heel veel sterkte voor jullie allemaal!
Warme Groet Harrie Astrid jelmer Thijs Versteden
Wij wensen de familie en vrienden veel steun en sterkte bij het verlies van Erna. Zij was altijd een ”grote” nicht voor mij. Groeten, Piet en Marijke Swaans.
Hier zijn geen woorden voor.
Heel veel sterkte voor nu maar ook zeker voor in de toekomst.
Een glimlach voor de herinneringen
Een traan voor het gemis
Omdat het zonder hem
Nooit meer hetzelfde is……
Theo, Birgit, Stijn en partners,
Gecondoleerd met verlies van Erna.
Wat een verdriet voor jullie om haar zo jong al te moeten missen.
Ik wens jullie heel veel sterkte!
Thea Roefs
Gecondoleerd met het verlies van Erna.
Wat zullen jullie haar gaan missen – als dochter, zus, moeder en oma.
We wensen jullie alle kracht, liefde en steun toe in deze moeilijke tijd ❤️
Erna, ik ken haar, van ” vruuger”, als vrolijk, recht voor z’n raap, hart op de tong, je wist wat je aan haar had. Heerlijk. Moest altijd met haar lachen. Ik zag haar niet zo vaak, soms bij Ria en Wim, haar zus en zwager, onze vrienden. Nog niet zo lang geleden, kwam ik haar tegen bij “Appie” in Oirschot. Meteen een praatje, ook al was ze moe. Ze liet foto’s zien van Jade, haar kleindochter. Die twinkling in haar ogen. Heerlijk. Veel kracht en steun met en bij elkaar toegewenst. . Kees Boers en Ans v Mol.
Gecondeleerd Theo en de kinderen met kleinkind
Dat was schrikken Erna overleden
is verschrikkelijk
Heel veel sterkte in deze dagen en die nog komen gaan
Peter en sjaantje Kreijveld
Bijna 3 jaar heb ik samengewoond met Birgit in Nijmegen en Erna als haar moeder leren kennen.
Een lieve vrouw, altijd zwaaiden we even als Birgit met haar aan het bellen was en soms kwam ze natuurlijk ook over de vloer.
Ik realiseer me nu pas dat er weinig moeders van vrienden zijn die ik zo goed ‘kende’ als Erna.
Dat vind ik heel bijzonder en zal ik ook altijd blijven herinneren.
Veel sterkte toegewenst voor de naaste familie, in het bijzonder Theo, Birgit, Bob, Stijn, Noor en Jade.
Van Loes
Lieve Erna,
Wat gaan we je missen als lieve zorgzame vriendin, al die mooie herinneringen die we met jou hebben, dagjes weg, vriendinnen weekenden, lunches en veel goede gesprekken.
Nu moeten we zonder jou verder en kunnen jou niet meer vragen, wat? Wanneer? En met wie?
Bedankt voor de vele jaren mooie vriendschap, in gedachten blijft je bij ons.
Liefs, Anja, Lisan, Miek en Petra.
Gecondoleerd met het overlijden van Erna.
Wij wensen jullie veel kracht en sterkte in deze verdriedige periode🍀😔
Peter en Marjo Reniers-vd Wouw
Beste familie,
Gecondoleerd met het verlies van Erna.
Wat een intens verdriet en gemis.
Wij wensen jullie heel veel sterkte en kracht toe.
Rob, Lucia, Dana en Juul
Theo, Birgit Bob en partners,
Wij wensen jullie heel veel sterkte deze dagen als gevolg van het overlijden van Erna.
Groeten. Ine en Jan van Ham
Lieve familie – sterkte met dit grote verlies!
Vroeger, op de middelbare school, waren we met de gehele meidengroep altijd welkom bij jullie thuis. Voor een kopje koffie, of voor de borrel. Altijd stond de deur voor ons open. Laatste jaren kwamen we niet meer vaak in Oirschot, maar ondanks dat wisten we dat de deur altijd open zou staan!
Liefs Renske
Lieve Familie,
Gecondoleerd met het verlies van jullie vrouw, moeder, schoonmoeder en oma.
Wij willen jullie heel veel sterkte wensen de komende tijd.
Liefs,
Rob & Heidi
Luc & Sabine
Team Huvema
Eerst buurvrouw, toen collega en daarna vriendin …. maar later zei je altijd de volgorde is veranderd naar eerst vriendin, dan buurvrouw en ook nog collega. Heel dankbaar ben ik voor mijn vriendschap met Erna, lief en leed gedeeld en altijd een luisterend oor, goed advies en de woorden “pas goed op jezelf”. Ik ga je missen lieve Erna.
Lieve Theo, Birgit, Stijn, Bob en Noor, heel veel sterkte en kracht voor nu en de toekomst.
Theo, Birgit en Bob, Stijnen Noor, Jade
Gecondoleerd met het verlies van je vrouw, jullie moeder, schoonmoeder en oma.
Koester de mooie herinneringen.
Heel veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies.
Lieve Erna.
Bedankt voor de mooie herinneringen. Met de fiets naar Eindhoven naar het Stadhuis om het kampioenschap van PSV te vieren.
Samen zwemmen. Koffie momentje met Jou Irma en Guido.
Samen met de fiets naar Best naar ons Werk.
Deze momentjes herinneringen blijf ik koesteren.
Voor jou naasten en iedereen die jou kende wens ik veel Sterkte en Kracht om dit verlies te dragen.
Lieve familie,
Gecondoleerd met het overlijden van Erna.
Een groot verlies voor jullie allen.
Wij willen jullie heel veel sterkte toewensen.
Ron en Patricia
Vreselijk geschrokken van het bericht dat Erna is overleden.
Ik heb haar leren kennen als collega bij de Kanidas.
Eerlijk, betrouwbaar, oog voor de mensen, humor, collegiaal en zo kan ik nog wel even doorgaan.
Warme herinneringen, veel gelachen en gekletst over alles en nog wat….
Te vroeg, oneerlijk….
Dag lieve Erna….
Blijf de herinneringen koesteren….